Paralizatory na owady

 

Główne zalety urządzenia oraz jego zastosowanie:

 1. Odnawialne zasilanie akumulatorowe: urządzenie wyposażone jest w dwie sztuki 1.2 V wysokiej jakości baterii akumulatorowych, które mogą być ładowane cyklicznie więcej niż 6000 razy. Jest to bardzo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie.
 2. Bardzo krótki okres ładowania układu emitującego wyładowanie elektryczne, który może wygenerować 2500 V w przeciągu chwili. Tego typu rozwiązanie gwarantuje wysoki poziom zadowolenia podczas walki z niepożądanymi owadami, insektami.
 3. Elektryczna siatka paraliżująca:
  Jest ona w stanie unieszkodliwić niepożądanego owada wysysającego ludzką krew, oraz roznoszącego choroby zakaźne. Urządzenie w żadnym stopniu nie zagraża człowiekowi, w sytuacji kontaktu człowieka z elektryczną siatką paraliżującą nie występuje żadne szkodliwe działanie urządzenia tak, więc jest one w pełni bezpieczne dla ludzi.
 4. Specjalna trójwarstwowa budowa elektrycznej siatki paraliżującej w skuteczny sposób łapie niepożądane owady i w bardzo szybki sposób je unieszkodliwia.

Instrukcja obsługi

 1. Do ładowania akumulatorów zainstalowanych w urządzeniu potrzebne jest zasilanie w zakresie 100-240 V, 50HZ
 2. Przed pierwszym użyciem należy sformatować akumulatory, stosując w/w parametry zewnętrznego zasilania przez min 4 godziny. Maksymalny czas ładowania urządzenia to 8 godzin. Poprawne sformatowanie pozwala na cykliczne ładowanie urządzenia nawet do 6000 razy.
 3. Aby unieszkodliwić owada należy wcisnąć przycisk zainstalowany na rękojeści urządzenia, do uzyskania efektu wyładowania elektrycznego na powierzchni metalowej siatki paraliżującej, oraz skierować packę w stronę owada. Urządzenie musi być nastawione w pozycji ON na rękojeści.
 4. W momencie pikania urządzenia oznacza to, że urządzenie jest wyładowane i należy poddać je ładowaniu według podanego schematu do ponownego użycia.

Praktyczne wskazówki i przeciwwskazania.

 1. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, podczas ładowania należy ustawrić urządzenie w pozycji OFF na rękojeści, aby uniknąć niepożądanych wyładowań elektrycznych na powierzchni metalowej siatki paraliżującej.
 2. Bez potrzeby nie dotykać wewnętrznej części siatki elektrycznej urządzenia.
 3. Po skutecznym użyciu urządzenia należy wytrząsnąć pozostałości po unieszkodliwionym owadzie, ustawiając urządzenie w pozycji OFF i zwolnionym przycisku załączającym wyładowanie elektryczne na powierzchni siatki paraliżującej.
 4. Wyładowanie urządzenia może mieć różną wartość w zależności od wilgotności powietrza. Nie należy wystawiać urządzenia na zbyteczne działanie promieni słonecznych, oraz na działanie wody opadowej. Nie wolno zanurzać urządzenie w wodzie lub innych płynach przewodzących energie elektryczną może spowodować to jego trwałe uszkodzenie.
 5. Urządzenie nie może być stosowane przez dzieci poniżej 4 roku życia.

Paralizator na owadyCentrala:

64-111 Lipno
ul. Powstańców Wlkp. 5
tel.: +48 65 534 09 90
fax: +48 65 534 01 92
e-mail: info@impolsc.pl

Oddziały:

Gostyń ul. Wrocławska 150; Leszno ul. Matejki 7;
Przemęt
ul. Powstańców Wlkp. 59; Opalenica ul. Wyzwolenia 11;
Jelenia Góra ul. Wolności 127

IMPOL 2012
Projekt i wykonanie IMAGO